парола:
Помощ
За нас
Информацията е от ключово значение за отделния
човек, корпорацията и организацията, независимо от сферата на дейност.
Статистика
Обяви за работа: 6
Кандидати: 3778
Работодатели: 626
Автобиографии: 396
Работа

ДИРЕКТОР МАРКЕТИНГ НА ПРОЕКТ

(Polycontact)
Референтен номер 1715
Описание и изисквания „ПОЛИКОНТАКТ“ търси ДИРЕКТОР МАРКЕТИНГ НА ПРОЕКТ - ПОЧАСОВО

ОТГОВОРНОСТИ:
- менаджира и подпомага дейността на отдела за създаване, управление и оптимизация на Facebook Ads и Google AdWords рекламни кампании
- генерира нови идеи и контролира правилното и ефективно поддържане на страниците на компанията в социалните мрежи (Facebook, Instagram, Pinterest) и редовното публикуване на актуално съдържание, синхронизирано с публикуването на нюзлетъри
- активно участва в предлагането и имплементирането на нови методи за онлайн реклама пред висшия мениджмънт на компанията с цел преобразуване и онлайн придобиване на нови клиенти
- активно участие в подготовката и провеждането на PR събития и евентуални обучения

ИЗИСКВАНИЯ:
- отлично владеене на английски език и безупречно ниво на българския език
- опит на подобна позиция мин. 3 год. в дигиталния маркетинг - отлично познаване на новите тенденции на социалните медии - search engine optimization (SEO) на блогове; изграждане на онлайн присъствие в социални мрежи (Facebook, Instagram, Pinterest и др.); различни рекламни платформи на Facebook и Google AdWords
- инициативност, креативност и нестандартно мислене

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- конкуретно възнаграждение
- работа по интересни проекти

НАЧИН НА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Първоначалният подбор ще се извърши по документи - актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо, в което да бъдат описани Вашите постижения до момента в областта на маркетинга. Одобрените кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.
Категория Маркетинг
Заплата от 500 до 800лв.
Квалификация С професионален опит
Населено място Варна
Варна
Дата 2017-06-29
Е-мейл contact7@polycontact.com
Върни се обратно
За работодатели
е-мейл:
парола:
Реклама

Партньори
Mediajobs.bg препоръчва
Asteos
Calidris Canutis
Aveo Consulting
IPD
Max Build
Ataman-1

Европейска институция по медиация и арбитраж (ЕИМА)
Арбитражен съд при ЕИМА
СЗБПТ

Luxury Cosmetics SAVIO
bomb.bg
Френска парфюмерия
Naturale
Savio

Юнайтед Медия
ЮТВ-Мултимедиен портал
Твоят моден портал
Запознанства
Хотели, вили, хижи
Виртуална библиотека
UDESIGN
Български издания
Български радиостанции
Хип-хоп телевизия
EMTV
Секс телевизия

Видео сайтове

Университет по библиотекознание и информационни технологии
The Anglo American School of Sofia

Валутни курсове на БНБ

:: Начало :: За нас :: Въпроси и отговори :: За реклама :: Условия за ползване :: Контакти ::